Připoj se na Poraď.cz a poraď svým kamarádum, kteří mají nějaký problém.

Podívej se, jaké mají tvoji kamarádi problémy, nech si poradit od kamárádů a sdílej svoje zkušenosti a znalosti!

Začínáme

Já nevím jak být bohatá pomozte mi :)

Iveta (neregistrovaný uživatel)
Iveta
nevím jak být bohatá pomozte mi :)
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod 05.12.2010 11:14
Odpovědi
Seřadit podle: Data / Oblíbenosti
snapEo (neregistrovaný uživatel)
snapEo
pošli foto a mužem se domluvit :)
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (2)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
Děvče, děvče, ty nevíš, jak být bohatá??? ...Já taky ne, a je nás strašně moc, který nevědej, jak být bohatí, protože, kdyby to každý věděl, tak by tu byl každý bohatý....a to není, jak sis asi všimla, buď půjdeš nelegální cestou (krádeže, sex za prachy,atd), ale to je nejlepší cesta do pekel. A nebo půjdeš cestou legální a věř,že ta cesta je nelehká, klikatá, a trnitá. Mušíš mít něco, co jen tak někdo nemá, buď velkou krásu, inteligenci, zručnost, vědomosti..atd a taky hodně dobrý nápad jak svoje klady zpeněžit. Jooo, jak říkavaly už nase prababičky bez práce nejsou koláče a nebo komu se nelení, tomu se zelení. A nebo zkus si občas vsadit, nebo koupit los, ale ta provděpodobnost je strašlivě malinkatá, že by jsi zbohatla, musíš zase mít štěstí, ale jak mít štěstí..to nevím.....
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (1) / Nelíbí se mi (1)
To mi tedy vysvětli, PROČ chceš být bohatá! Máš málo problémů? S majetkem a bohatství souvisí problémy, zta které to rozhodně nestojí. Kdybys znala svou skutečnou hodnotu, neměla bys takovou otázku. Bohatství tě neuspokojí, neusnadní ti život. Ty sama jsi mnohem vzácnější než tuny ryzího zlata - nechápeš to?? tak mi napiš, vysvětlím!
Žena, Celkem 139 příspěvek na Poraď.cz. (3) / Nelíbí se mi (1)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
šukej za prachy
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (2) / Nelíbí se mi (2)
Nechej se inspirovat jedinečnou příručkou pro život!! Naslouchej radám a instrukcím svého Tvůrce: Př. 3.5-10: Důvěřuj Hospodinu celým srdcem, na svoji rozumnost nespoléhej. Poznávej ho na všech svých cestách, on sám napřímí tvé stezky. Nebuď moudrý sám u sebe, boj se Hospodina, od zlého se odvrať. To dá tvému tělu zdraví a svěžest tvým kostem. Cti Hospodina ze svého majetku i prvotinami z celé své úrody! Bohatě se naplní tvé sýpky, moštem budou přetékat tvé kádě.
Př. 11.24: Někdo rozdává a přibývá mu stále, kdežto ten, kdo je skoupý, mívá nedostatek.
1.Tim. 6.16-19: Těm, kteří jsou bohatí v tomto věku, přikazuj, ať nejsou pyšní a nedoufají v nejisté bohatství, nýbrž v Boha, který nás štědře opatřuje vším, co potřebujeme; napomínej je, ať konají dobro a jsou bohatí v dobrých skutcích, štědří, dobročinní, a tak ať si střádají dobrý základ pro budoucnost, aby obdrželi pravý život.
Žena, Celkem 139 příspěvek na Poraď.cz. (2) / Nelíbí se mi (1)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
makej
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (1) / Nelíbí se mi (0)
Otevři oči a pozoruj svět a lidi kolem sebe. Čti knihy, choď do přírody, naslouchej bližním. Zastav se a přemýšlej. Nenaplní ti to konto, ale nabydeš opravdového bohatství.

Žena, Celkem 9 příspěvků na Poraď.cz. (2) / Nelíbí se mi (0)
no mazec (neregistrovaný uživatel)
no mazec
jj, Annmn ma pravdu.. tam to je.

a jen tak pro tu srandu.. apostol.. zapomen! ;)
Vzdyt ta tvoje prirucka neni zdaleka jedinecna, znam jich spousty, nejlepsi kterou sem cet je asi Tao te ťing, hare-krisnaci maj taky docela srozimitelnej manual, ale tohle.. s tou je to presne jak popisuje stejne pojmenovana scenka divadla sklep..

a ty tve vynatky.. :D
"Poznávej ho na všech svých cestách, on sám napřímí tvé stezky. Nebuď moudrý sám u sebe, boj se Hospodina, od zlého se odvrať. To dá tvému tělu zdraví a svěžest tvým kostem. Cti Hospodina ze svého majetku i prvotinami z celé své úrody! Bohatě se naplní tvé sýpky, moštem budou přetékat tvé kádě." <- dobra reklama na boha, nejvic me dostalo: Nebuď moudrý sám u sebe, boj se Hospodina. Chapu to jakoze: hlavne nepremyslej sam za sebe, poslouchej co ti rikame!..

"Někdo rozdává a přibývá mu stále, kdežto ten, kdo je skoupý, mívá nedostatek." <- Dyt to neni pravda! to vi kazdy maly dite dneska ze takhle jednoduchy to neni..

a japonec nakonec:
"Těm, kteří jsou bohatí v tomto věku, přikazuj, ať nejsou pyšní a nedoufají v nejisté bohatství, nýbrž v Boha, který nás štědře opatřuje vším, co potřebujeme; napomínej je, ať konají dobro a jsou bohatí v dobrých skutcích, štědří, dobročinní, a tak ať si střádají dobrý základ pro budoucnost, aby obdrželi pravý život." <- no to uz si snad delas kozy :D tady ctu ze vsem ktery verej v prachy se ma vecpat krestanska doktrina.. hmhmhm.. no proc asi? :D a navic, jak jako prikazuj? ja ti asi prikazu! :D

a jako tresnicka.. ty tady rikas naslouchej svemu tvurci a pak citujes uceni jezise krista.. ..kristus, pokud skutecne existoval nebyl tvuj ani nici tvurce, jenom rozumnej chlap.. ;)
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (1) / Nelíbí se mi (0)
no.mazec: Nebuď srab a ověř si moje tvrzení o jedinečnosti Bible!! Neexistuje kniha, která by se jí mohla rovna. A že Ježíš Kristus JE tím, za koho je považován - Boží Syn, si taky můžeš ověřit. takže jestlí máš aspoň kousíček rozumu, napřisd si ověř fakta přímo u Něj a pak tu něco zkus tlachat! Tvoje arogantní reakce páchne pýchou a samospravedlností - upřímnou soustrast, když si TOHLE masochistické zabedněné individuu říká "člověk rozumný!! Žádný skutečně ROZUMNÝX tvor si nedovolí to, co ty - pohrdat Stvořitelem a Jeho zákony. Právě jejich ignorování je příčinou všech problémů.
Žena, Celkem 139 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (1)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
Vůbec bych se nedivil, kdyby apostol byl nějaký provokatér, který se snaží vzbudit odpor v lidech ke křesťanům. Takových je historie plná. A je-li tomu tak, odvádí celkem dobrou práci.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Což takhle použít zdravý selský rozum a ověřit si pravdivost mých tvrzení u Toho, kým pohrdáš??? Odpor ke křesťanství úspěšně vzbuzuje ten, kdo se vyjadřuje pohrdavě o něčem, čemu vůbec nerozumí, a jen kritizuje ("zlého boha", který to zavinil, ...) místo aby si ověřil přímo u Zdroje fakta.
Žena, Celkem 139 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (1)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
... žádný ateista nekritizuje zlého boha... Proč kritizovat něco, co neexistuje? To je absurdní. Všichni tu celou dobu kritizují TEBE, apostole. Přestaň se schovávat za svého imaginárního přítele.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (1) / Nelíbí se mi (0)
protože každý člověk včetně "neexistujícího lidského druhu" (ateisty) VÍ, že Bůh existuje, a veškeré zlo považuje za argument údajně dokazující, že prý neexistuje. Můj Bůh je reálnější než tvůj rozum. Kdybys ho měl, pokusil by ses použít ho k poctivém prověření faktů, nezvratně prokazujících Jeho existenci. ALE na to asi nemáš odvahu. Ani nejprimitivnější tvor není tak pitomej, aby si myslel, že stačí něco popřít a přestane to existovat. Tak se zkus chovat jako "člověk rozumný" a nenech se ponižovat zvířaty - svými údajnými příbuznými (z hlediska fantasmagorického bludu o evoluci).
Žena, Celkem 139 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (1)
no fakt mazec.. (neregistrovaný uživatel)
no fakt mazec..
:D:D:D no mazec.. tak me se vazne ani nezda ze by tady nekdo popiral boha.. my ho pravdepodobne taky zname podle tech prispevku reagujicich na apostola.. nicmene kamarade apostolni ..nas buh je zrejme trosku jinyho razeni nez ten tvuj, no kazdopadne umi ty samy veci a ma jednu velikou vyhodu, nenuti nas tvrdit ze nase je lepsi nez tvoje.. a to je aspon pro me osobne dost velikej bonus :D

No a i kdybych to vzal uplne ciste podle selskyho rozumu jak pises ..no, tak hlavni zajem musi mit buh asi na rozvoji ne? jakemkoliv rozvoji protoze diky tomu se muze ucit nove veci, to zni jako docela rozumna cinnost pro omnipotentni stvoreni jakym buh je, no a jako takova bude tezko podporovat pouze omezenou skupinu jedincu kteri misto aby nad situaci popremisleli a vyvodili nejake dusledky a ty pote byli schopni opet podle novych informaci opravovat, jen spise slepe veri tomu ze jejich osudy ridi dedula na oblacku zkrze knihu za par stovaku a nad jejich skutky si asi honi lachtana aby se moc nenudil.. nemyslis?

nicmene myslim ze si tady zbytecne opotrebovavam klavesnici, zda se mi totiz ze apostol je skutecne pouze provokater..
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
no mazec (neregistrovaný uživatel)
no mazec
ale jinak jako bible, teda ta druha "nezidovska" cast si myslim ze je docela dost hezka pohadka castecne historicky zalozena se spoustou moralne spravnych myslenek o tom zadna.. neco jako pohadky tisice a jedne noci a spousta dalsich ;)
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
No mazec: Nový zákon je pravdivý a navíc existenčně důležitý pro každého člověka. Názory na tom NIC nezmění. Radši seber odvahu a ověř si to. Plácáš nesmysly a vůbec ničemu nerozumíš.
Žena, Celkem 139 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (2)
no skutečně mazec: Probuď se a nesni o tom, že jsem jen provokatér. A když už, nech se vyprovokovat k použití rozumu, když už se s ním tak oháníš, a ověř si pravdivost mých výroků. Bůh není žádný "dědula na obláčku" A nejdůležitější pokrok pro každého člověka by bylo použití rozumu, soudnosti a svědomí, aby Ho poznal OSOBNĚ a nepovyšoval nad Něj své scestné názory. Jde "jenom" o život!!
Žena, Celkem 139 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (1)
no mazec (neregistrovaný uživatel)
no mazec
Hele, kamarade, tohle asi bude posledni reakce, protoze z tebe Bohu zel zadne kloudne myslenky nepadaji. Reknu ti uz jenom toto: prestan se chovat arogantne k lidem smyslejicim jinak nez ty, prestan jim doporucovat aby sebrali odvahu k necemu co zadnou odvahu nevyzaduje kdyz sam nemas odvahu rozhlednout se a poznavat na vlastni pest, a hlavne, laskave, prestan ostatnim doporucovat jakym zpusobem by meli premyslet. Dekuji ti.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (1) / Nelíbí se mi (0)
no mazec (neregistrovaný uživatel)
no mazec
to co ty tu predvadis, to je prazaklad vsech valek..
Oi, on vypadat jinak, on nemyslet jako ja, ON MIT VLASTNI NAZOR! JA HO PRASTIT KLACKEM!!!

Buh nas chran pred Homo Sapiens! -Homo Unitas
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (2) / Nelíbí se mi (0)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
milá paní , no to asi nebudete hned bohatá:) , já taky nejsem bohatá;) , lepší je být tak jak je ne?:O jinak to může bejt horší:O a nechápu jak někdo může dát takovou otázku:DDDD
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (1) / Nelíbí se mi (0)
stvořitel (neregistrovaný uživatel)
stvořitel
Jste magoři????
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
Ano, někteří docela jistě. :D
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Treska (neregistrovaný uživatel)
Treska
Podle mě by jsi měla si koupit si koňe si a potom si na vsi zaplatit si návsi pro naše psi :D
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Poraď mu!
Vložit odkaz x
Anonym:   Toto jméno bude použito zároveň jako Vaše přezdívka.

Návody, rady, problémy, odborníci